1 Konto w banku Credit Agricole to oferta rachunku bankowego przygotowana specjalnie dla studentów i młodych ludzi. Jeżeli posiadasz od 18 do 27 lat i poszukujesz konta przeznaczonego specjalnie dla młodych, to 1 Konto może okazać się idealnym wyborem.

Informacje o koncie

Bank Credit Agricole przygotował ofertę rachunku bankowego, który jest bardzo atrakcyjny dla studentów. Bycie studentem nie jest jednak koniecznym warunkiem, aby można było korzystać w pełni ze wszystkich korzyści, które proponuje bank. Wystarczy mieć od 18 do 27 lat i można w pełni cieszyć się ze wszystkich zalet bezpłatnego konta bankowego. Natomiast gdy ukończymy 27 rok życia, bank utrzyma brak opłat za konto do 30 roku życia pod warunkiem, że co miesiąc będzie na nie wpływać co najmniej 1000 zł.

Posiadając 1 Konto nie będziemy ponosić opłat – prowadzenie konta jest bezpłatne. Dodatkowo za przelewy wykonywane za pośrednictwem Internetu również nie jest pobierana opłata. Bezpłatne jest również zasilanie telefonu komórkowego za pośrednictwem serwisu transakcyjnego – bank nie pobiera za nie opłat. Do konta otrzymamy kartę Visa 1 Konto, za którą nic nie zapłacimy jeśli wykonamy miesięcznie transakcje na minimum 1 zł.

1 Konto posiada szereg udogodnień i korzyści, które mogą dodatkowo zachęcić do wyboru właśnie tego konta bankowego. Zaliczyć do nich należy usługę CAsaver, dzięki której możemy oszczędzać pieniądze na specjalnym koncie oszczędnościowym bez konieczności pilnowania tego, aby odkładać pieniądze. Po prostu przy każdej płatności kartą nasze wydatki są zaokrąglane np. do kwoty 0,50 zł lub 1 zł i środki z tego zaokrąglenia przelewane są na konto oszczędnościowe.

Jedną z ciekawych propozycji banku dla posiadaczy 1 Konta jest możliwość otrzymania kredytu na prawo jazdy. Jest to kredyt, który można otrzymać mając 18 lat i przeznaczony jest na sfinansowanie kursu oraz egzaminu niezbędnych do uzyskania prawa jazdy. Spłaty raty można odpowiednio dostosować do swoich możliwości finansowych – kredyt może zostać rozłożony nawet na 72 raty. Dodatkowo, po zdaniu egzaminu można liczyć na obniżkę oprocentowania o 2%.

1 Konto Credit Agricole – opłaty

Poniżej prezentujemy opłaty z jakimi wiąże się korzystanie z 1 Konta Credit Agricole.

CzynnośćOpłata
otwarcie konta0 zł
prowadzenie konta0 zł
przelew przez Internet0 zł
wypłata ze wszystkich bankomatów6 zł
(w przypadku braku opłaty za brak prowizji bezpłatnie dostępne są bankomaty Credit Agricole, BZ WBK 24 i Euronet, prowizja za wypłatę z innych wynosi 5,5 zł)
opłata za kartę0 zł (2 zł)
(zwolnienie pod warunkiem wykonania transakcji na minimum 1 zł/mies.)
przelew ekspresowy20 zł
wpłata gotówki w oddziale0 zł
wypłata gotówki w oddziale0 zł

Karty do konta

Do 1 Konta Credit Agricole, bank proponuje kartę Visa 1 Konto. Przy pomocy karty można dokonywać płatności we wszystkich punktach, które są oznaczone logiem Visa oraz dokonywać zakupów przez Internet. Karta umożliwia ponadto wypłatę gotówki w sklepach przy pomocy usługi cash back
Za kartę nie zostanie pobrana opłata (2 zł) jeżeli w poprzednim miesiącu wykonamy przy jej pomocy transakcje za minimum 1 zł.
Karta umożliwia płatności zbliżeniowe, przy których nie musimy podawać PINu przy kwotach poniżej 50 zł.

Bankomaty

1 Konto umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK oraz sieci Euronet.

Pytania i odpowiedzi

  • Co się stanie z kontem jak skończę 27 lat?
    Po ukończeniu 27 roku życia konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS, które bank będzie bezpłatnie prowadził do 30 roku życia gdy będzie na nie wpływało minimum 1000 zł miesięcznie.
  • Czy 1 Konto w Credit Agricole jest oprocentowane?
    Nie, bank nie nalicza odsetek od środków znajdujących się na koncie. Jeżeli cześć środków chcemy oszczędzać, to można założyć rachunek oszczędnościowy.

Załóż konto przez Internet

  • Wypełnij wniosek przez Internet przy pomocy bezpiecznego połączenia
  • Podpisz umowę przywiezioną przez kuriera
  • Poczekaj na kartę, która przyjdzie pocztą w ciągu kilku dni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *