T-Mobile konto jest rachunkiem bankowym oferowanym przez T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Jest to szczególnie atrakcyjne konto dla studentów ze względu na to, że pozbawione jest jakichkolwiek opłat, które wiązałyby się z korzystaniem z niego. Nastawienie na rozwiązania mobilne i wygodny dostęp do konta przez Internet sprawiają, że staje się jednym z najlepszych kont dla studentów oferowanych przez banki na rynku.

Informacje o koncie

T-mobile konto powstało w wyniku strategicznego partnerstwa marek Alior Banku oraz T-Mobile. Połączenie doświadczenia w bankowości Alior Banku oraz T-Mobile na rynku usług mobilnych pozwoliło stworzyć konto łączące w sobie szereg zalet. Przede wszystkim konto jest w darmowe – przy korzystaniu przez Internet i wydaniu minimum 200 zł kartą nie poniesiemy za nie żadnych opłat. Bank nie pobierze od nas opłat za prowadzenie konta, kartę debetową (nie ma w tym przypadków żadnych warunków, które trzeba spełnić żeby nie płacić za kartę – opłat po prostu nie ma), wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz przelewy przez Internet. Dodatkowo otrzymamy 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu.
Dodatkowo, konto oprocentowane jest w wysokości 3% dla kwot do 5 000 zł jeżeli w miesiącu wcześniejszym otrzymamy na nie przelew wynagrodzenia lub stypendium.

Konto jest szczególnie korzystne dla osób, które korzystają z T-Mobile jako operatora komórkowego. Dzięki temu otrzymuje się dodatkowy pakiet korzyści:

 • limit 1000 zł w koncie
 • płatności zbliżeniowe przy pomocy telefonu komórkowego w oparciu o usługę MyWallet
 • 20% bonus przy doładowaniu telefonów na kartę T-Mobile i Heyah
 • bonus 50 zł doładowania telefonu T-Mobile na kartę i Heyah

Konto T-Mobile udostępnia również nowatorską usługę szybkich przelewów do znajomych przy pomocy Facebooka. Jest to szczególnie ciekawa opcja dla studentów, którzy chcą szybko przelać znajomym pieniądze. Aby korzystać z tej usługi należy otworzyć dodatkowe konto zintegrowane z Facebookiem, a następnie połączyć je z naszym profilem na FB. Pieniądze można przelewać do kwoty 50 zł, a osoba do której przelewamy nie musi korzystać z T-Mobile Usługi Bankowe, aby mogła otrzymać pieniądze.

Jest to konto, którego warunki nie zmieniają się po utracie statusu studenta lub ukończeniu 26 roku życia – może założyć je zarówno student jak i każda inna zainteresowana osoba.

T-Mobile konto – opłaty

Poniżej prezentujemy opłaty z jakimi wiąże się korzystanie z T-Mobile konta. Korzystając z konta przez Internet i wykonując kartą transakcje za minimum 200 zł nie odczujemy żadnych opłat związanych z korzystaniem z konta.

CzynnośćOpłata
otwarcie konta0 zł
prowadzenie konta0 zł
przelew przez Internet0 zł
wypłata ze wszystkich bankomatów0 zł
opłata za kartę0 zł (6 zł)
(zwolnienie pod warunkiem wykonania transakcji na minimum 200 zł/mies.)
przelew ekspresowy0 zł
pierwsze 10 przelewów w miesiącu
wpłata gotówki w oddziale0 zł
wypłata gotówki w odddziale0 zł

Karty do konta

Do T-Mobile konta dostępna jest karta debetowa MasterCard wyposażona w technologię PayPass. Przy jej pomocy można dokonywać płatności zbliżeniowych bez konieczności podawania PINu jeżeli kwota transakcji jest poniżej 50 zł. Przy wyższych kwotach po zbliżeniu karty konieczne jest potwierdzenie transakcji przy pomocy PINu.

Za kartę nie jest pobierana opłata – zarówno za wydanie jak i korzystanie z karty. Odróżnia to ofertę Alior Banku i T-mobile od oferty pozostałych banków, które najczęściej zniesienie opłaty za kartę uzależniają od wykonania np. transakcji na 200 zł miesięcznie. W przypadku T-Mobile konta takich warunków nie ma.

Bankomaty

Podobnie jak z kartą, ma się sprawa z wypłatą pieniędzy z bankomatów – bank nie pobiera opłat za wypłatę z krajowych oraz zagranicznych bankomatów. Jest to zatem szczególnie korzystne dla studentów, którzy np. dużo podróżują lub planują wyjazd na Erasmusa. Darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów jest jednym z argumentów, które mogą przemówić za decyzją o wyborze tego konta.

Pytania i odpowiedzi

 • Czy konieczne jest korzystanie z usług komórkowych T-Mobile, aby założyć T-Mobile konto?
  Nie ma takiej konieczności. Jednak będąc klientem T-Mobile i korzystając jednocześnie z usług bankowych T-Mobile możemy liczyć na dodatkowe korzyści.
 • Ile muszę mieć lat, aby móc założyć konto T-Mobile?
  Nie, od środków znajdujących się na koncie nie są naliczane odsetki. Jeżeli cześć środków chcemy oszczędzać, to można założyć konto bezpłatne konto eMax plus.
 • Czy T-Mobile konto jest oprocentowane?
  Tak, środki do 5 000 zł są oprocentowane w wysokości 3%. Aby oprocentowanie zostało naliczone, w miesiącu poprzedzającym musi być zaksięgowany przelew wynagrodzenia lub stypendium.
 • Czy do konta muszę zamówić kartę?
  Nie jest to konieczne, jednak karta i korzystanie z niej jest bezpłatne, więc warto się na nią zdecydować.

Załóż konto przez Internet

 • Wypełnij wniosek przez Internet przy pomocy bezpiecznego połączenia
 • Potwierdź umowę przelewem z innego banku lub podpisz umowę przywiezioną przez kuriera
 • Poczekaj na kartę, która przyjdzie pocztą w ciągu kilku dni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *